blackhalt.redbubble.com

Šis ir tas, ko Tu meklēji!
IK Bricis | Mēbeļu izgatavošana un uzstādīšana
mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma. Mebeles.

Halloween clip art, galerija, 3D, photo ...
PhotoBlogSite

Anekdotes par dažādām tēmām. Gan jaunas anekdotes, gan vecas. Anekdotes

Kā to sauc?

► Vārdadienas

► Game

► Lieldienas

► Līgo, Jāņu tautasdziesmas

► Ziemassvētku tautasdziesmas

► DeepDream

Dienas Citāts

Cilvēka dabā ir uztvert lietas kā pašsaprotamas, kamēr briesmas nemin uz papēžiem. -Deivids Hakvorts

Thu, 17 Oct 2013 10:20:33 id

Baidīties no nāves un baidīties dzīvot — nepareiza pieeja dzīvei. -Nīls Deivids Volšs

Wed, 16 Oct 2013 10:25:26 id

Strādāt pie īstās lietas droši vien ir svarīgāk, kā strādāt cītīgi. -Katrīna Feika

Tue, 15 Oct 2013 10:10:29 id

Nav neproduktīvāka darba, kā strādāt pie tā, ko vispār nevajadzētu darīt. -Pīters Drukers

Mon, 14 Oct 2013 10:15:39 id

Laimes atslēga - iemācīties sadzīvot ar to, ko nespēj mainīt. -Frīdrihs Šillers

Sun, 13 Oct 2013 10:10:14 id

Vīnā ir patiesība, alū ir brīvība, bet ūdenī - baktērijas. -Bendžamins Franklins

Sat, 12 Oct 2013 10:20:05 id

Kad ir, ko tajās salikt, dienai parādās tūkstoš kabatu. -Frīdrihs Nīče

Fri, 11 Oct 2013 10:20:26 id

Īstais brīdis sākt bija pirms gada. Ja tas nokavēts, izlīdzies ar šodienu. -Kristofers Gilebo

Thu, 10 Oct 2013 10:10:23 id

Vienīgais, kas atspēko zinātni, ir zinātne — un tas notiek katru dienu. -Mets Dilahantijs

Wed, 09 Oct 2013 10:31:14 id

Tu neko neiemācies no tiem, kuri tev piekrīt. -Dadlijs Malons

Tue, 08 Oct 2013 10:35:26 id

Viedoklis ir tā prāta izpausme, kas cilvēkam ļauj pieņemt lēmumu bez nepieciešamās informācijas. -Džons Erskins

Mon, 07 Oct 2013 10:31:15 id

Pieklājīgākie cilvēki ir absudrākie mīlnieki. -Denī Didro

Sun, 06 Oct 2013 10:25:19 id

Nekompromitē sevi — nekā cita tev nav. -Dženisa Džoplina

Sat, 05 Oct 2013 10:31:05 id

Zināšanas ir demokrātiskākais varas avots. -Alvins Toflers

Fri, 04 Oct 2013 10:17:01 id

Uzticies, bet pārbaudi. -Deimons Ranjons

Thu, 03 Oct 2013 10:20:34 id

Gadiem ejot, tu pamanīsi, ka vienīgais, ko nožēlo, ir neizdarītais. -Zaharijs Skots

Wed, 02 Oct 2013 10:20:44 id

Ticība, kas nespēj izdzīvot sadursmi ar patiesību, nav sevišķas nožēlas vērta. -Arturs Klārks

Tue, 01 Oct 2013 11:32:02 id

Izvēle ir elle. -Jesaja Berlins

Mon, 30 Sep 2013 10:10:33 id

Mirt idejas vārdā, neapšaubāmi, ir cēli. Bet cik reižu cēlāk būtu, ja cilvēki mirtu patiesu ideju vārdā? -Henrijs Luiss Menkens

Sun, 29 Sep 2013 10:30:47 id

Inteliģences īpašība ir saprāts, kurš spēj kontrolēt emocijas. -Marija Mannesa

Sat, 28 Sep 2013 10:40:37 id

Pielieto katru savu talantu - mežs būtu pavisam kluss, ja dziedātu tikai putni ar skaistākajām balsīm. -Henrijs van Daiks

Fri, 27 Sep 2013 10:35:28 id

Dod man sešas stundas, lai nocirstu koku, un pirmo stundu es pavadīšu, asinot cirvi. -Abrahams Linkols

Thu, 26 Sep 2013 10:31:31 id

Meklējot pilnību, tu vienmēr paliksi neapmierināts. -Ļevs Tolstojs

Wed, 25 Sep 2013 10:31:25 id

Pirmais solis, lai kaut kur nokļūtu, ir nolemt, ka nepaliksi tur, kur esi. -Džons Pīrpoints Morgans

Tue, 24 Sep 2013 10:25:24 id

Ja tu kādu novieto uz pjedestāla, viņš nespēj uz tevi neskatīties no augšas. -Džons Prekors

Mon, 23 Sep 2013 10:20:29 id

Biznesā nav ietekmīgākas sviras par patiesību. -Džons Vitiers

Sun, 22 Sep 2013 10:31:00 id

Vienīgais veids, kā paveikt dižus darbus, ir mīlēt savu darbu. -Stīvs Džobss

Sat, 21 Sep 2013 10:25:25 id

Desmit procenti dzīves ir tas, kas ar tevi notiek, un deviņdesmit procenti - kā tu uz to reaģē. -Čārlzs Svindols

Fri, 20 Sep 2013 10:20:38 id

Mazāk nav vairāk; tieši tik, cik vajag, ir vairāk. -Miltons Gleisers

Thu, 19 Sep 2013 10:25:38 id

Kad kāds runā, velti tam visu uzmanību. Vairums ļaužu nekad neieklausās. -Ernests Hemingvejs

Wed, 18 Sep 2013 10:20:50 id

Kas tagad pierādīts, kādreiz tika vien izsapņots. -Viljams Bleiks

Tue, 17 Sep 2013 10:10:43 id

Nav citu zāļu, ar ko ārstēt mīlas kaiti, kā vien mīlēt vairāk. -Henrijs Deivids Toro

Mon, 16 Sep 2013 10:31:17 id

Dzīve paiet, meklējot mieru, cīnoties pret dažādiem šķēršļiem, bet, kad šķēršļi zūd, miers kļūst neciešams. -Blēzs Paskāls

Sun, 15 Sep 2013 10:40:26 id

Pilnībai ir viens trūkums: tā sāk garlaikot. -Somersets Moems

Sat, 14 Sep 2013 10:40:52 id

"Čārlij, neaizmirsti, kas notika ar vīru, kurš kādā dienā ieguva visu, ko vēlējās. Viņš dzīvoja ilgi un laimīgi." -Roalds Dāls

Fri, 13 Sep 2013 10:15:49 id

Kā panākt, lai notiek, kā vēlies? Rīkojies. -Dante Aligjēri

Thu, 12 Sep 2013 10:20:22 id

Mācītāja vara rodas no elles, nevis debesu piesaukšanas. -Henrijs Luiss Menkens

Wed, 11 Sep 2013 10:31:31 id

Ja tu neko neuzdrošināsies, nav vērts uz neko cerēt. -Frīdrihs Šillers

Tue, 10 Sep 2013 10:20:54 id

Ja piecdesmit miljonu cilvēku visi atkārto muļķīgu uzskatu, tas tik un tā ir un paliek muļķīgs uzskats. -Anatols Franss

Mon, 09 Sep 2013 10:15:52 id

Diena nav izdevusies, ja tās nobeigumā tu vēl neesi atradis ko dīvainu. -Džons Vīlers

Sun, 08 Sep 2013 10:40:36 id

Bagātību nerada tas, kas tev pieder, bet gan tas, bez kā tu spēj iztikt. -Imanuels Kants

Sat, 07 Sep 2013 10:40:38 id

Koks nevar stiepties līdz debesīm, ja tā saknes nesniedzas ellē. -Karls Gustavs Jungs

Fri, 06 Sep 2013 10:31:12 id

Es neuzticos tiem, kurus vairāk interesē panākumi nekā darbošanās jomā, kurā viņi vēlas gūt panākumus. -Rendals Munro

Thu, 05 Sep 2013 10:20:34 id

Lasot vienīgi grāmatas, kuras lasa visi, tu domāsi vienīgi to, ko domā visi. -Haruki Murakami

Wed, 04 Sep 2013 10:10:47 id

Cilvēka dzīve visumam nav svarīgāka kā austeres. -Deivids Hjūms

Tue, 03 Sep 2013 10:25:28 id

Dažiem glaimojoši piedēvē konservatīvismu, kad patiesībā tie vienkārši ir dumji. -Kins Habards

Mon, 02 Sep 2013 10:31:44 id

Labāka rītdiena nepienāks, visu laiku domājot par vakardienu. -Čārlzs Keterings

Sun, 01 Sep 2013 10:35:29 id

Cilvēka pilnība - atrast savas nepilnības. -Augustīns no Hiponas

Sat, 31 Aug 2013 10:31:06 id

Labāk principu dēļ zaudēt, nekā uzvarēt, melojot. -Atūrs Kolvels

Fri, 30 Aug 2013 10:15:50 id

Nedabisks ir tikai tas seksa akts, kuru nav iespējams paveikt. -Alfrēds Kinsijs

Thu, 29 Aug 2013 10:31:25 id

Pieaugot zināšanām, pieaug šaubas. -Johans Volfgangs von Gēte

Wed, 28 Aug 2013 10:20:29 id

Džentlmenis ir kāds, kurš nevienu nekad neapvainos nejauši. -Oskars Vailds

Tue, 27 Aug 2013 10:10:48 id

Problēmas ir tikai iespējas darba drānās. -Henrijs Kaizers

Mon, 26 Aug 2013 10:15:59 id

Dzīvi nevada saprāts, bet gan ieradumi. -Deivids Hjūms

Sun, 25 Aug 2013 10:25:20 id

Paradīzi vienmēr esmu iztēlojies kā bibliotēku. -Horhe Luiss Borhess

Sat, 24 Aug 2013 10:31:08 id

Lec - krītot tu iemācīsies izplest spārnus. -Rejs Bredberijs

Fri, 23 Aug 2013 10:11:10 id

Tā cilvēku ceļi dalās: ja vēlies dvēseles mieru un baudījumu, tad tici; ja vēlies izzināt patiesību - uzdod jautājumus. -Frīdrihs Nīče

Thu, 22 Aug 2013 10:10:48 id

Ar zinātni var paveikt daudz ko maģisku, bet ar maģiju nav iespējams paveikt jebko zinātnisku. -Ērika Daninga

Wed, 21 Aug 2013 10:20:34 id

Ir divi veidi, kā ļaut sevi apmuļķot: vai nu ticēt tam, kas nav patiess, vai atsacīties ticēt patiesajam. -Sērens Kjerkegors

Tue, 20 Aug 2013 10:41:00 id

Ja kāda teorija tev šķiet vienīgā iespējamā, tā ir droša zīme, ka tu nesaproti ne teoriju, ne problēmu, kuru tai jāatrisina. -Karls Popers

Mon, 19 Aug 2013 10:31:37 id

Izglītot nenozīmē piepildīt galvu kā spaini, bet gan iedegt prātā liesmu. -Viljams Batlers Jeitss

Sun, 18 Aug 2013 10:15:44 id

Rakstnieks ir kāds, kuram ir grūtāk rakstīt, nekā citiem. -Tomass Manns

Sat, 17 Aug 2013 10:31:20 id

Tu esi tas, par ko tu visu laiku domā. -Ralfs Valdo Emersons

Fri, 16 Aug 2013 10:25:25 id

Visiem saprātīgiem cilvēkiem mūža garumā būtu jāsaglabā divas īpašības: ziņkārība un spēja mācīties. -Rodžers Eberts

Thu, 15 Aug 2013 10:10:41 id

Katra paaudze izsmej novecojušas idejas un akli seko jaunām. -Henrijs Deivids Toro

Wed, 14 Aug 2013 10:20:42 id

Tu nekad nezināsi pietiekoši, ja nezināsi vairāk, kā tev vajadzīgs. -Viljams Bleiks

Tue, 13 Aug 2013 10:15:41 id

Tu nevari mainīt vēja virzienu, bet tu vari pagriezt buru, lai sasniegtu mērķi. -Džimijs Dīns

Mon, 12 Aug 2013 10:15:40 id

Tēmējot uz ideāliem, var atklāt, ka tie ir kustīgs mērķis. -Džordžs Fišers

Sun, 11 Aug 2013 10:30:55 id

Īstena traģēdija nav konflikts starp labu un ļaunu, bet gan konflikts starp labo un labo. -Frīdrihs Hebels

Sat, 10 Aug 2013 10:20:25 id

Nav iespējams pazaudēt to, kas tev nekad nav piederējis. -Īzaks Valtons

Fri, 09 Aug 2013 10:10:24 id

Sekla tā dzīve, kura nesagādā dažas rētas. -Garisons Keilors

Thu, 08 Aug 2013 10:35:19 id

Ir atšķirība starp atvērtu prātu un caurumu galvā, pa kuru aizplūst smadzenes. -Džeimss Randi

Wed, 07 Aug 2013 10:20:26 id

Patiesība nemainās - neatkarīgi no mūsu spējas to sagremot. -Flanerija O'Konora

Tue, 06 Aug 2013 10:15:49 id

Līdzko tu beidz mainīties, beidzas dzīve. -Brūss Bārtons

Mon, 05 Aug 2013 10:15:36 id

Nav pamata ticēt pārdabiskam ļaunuma avotam; cilvēks pats ir tīri spējīgs pastrādāt katru iedomājamo nekrietnību. -Džozefs Konrads

Sun, 04 Aug 2013 10:31:07 id

Sabiedrība tev bieži piedēvēs nepatiesus nodomus. Nekad nesūdzies un nekad netaisnojies. -Stenlijs Boldvins

Sat, 03 Aug 2013 10:31:05 id

Drosme nozīmē darīt to, no kā tu baidies. Nav drosmes, ja nav baiļu. -Edvards Vernons Rikenbakers

Fri, 02 Aug 2013 10:40:36 id

Bez iemācīšanās redzēt to, kas pastāv, katram svarīgi apgūt arī mākslu nesaskatīt to, kā nav. -Marija Mičela

Thu, 01 Aug 2013 10:25:26 id

Pat ja izdevība neuzrodas, labāk tai sagatavoties, nekā palaist izdevību garām, jo nebiji sagatavojies. -Vitnijs Jangs

Wed, 31 Jul 2013 10:20:52 id

Trīs galvenie maldu cēloņi: iztēle, pieradums, patmīlība. Ietekmējot spriešanas spējas, tie neļauj izzināt lietu patieso būtību. -B.Paskāls

Tue, 30 Jul 2013 10:25:54 id

Ticība otra cilvēka godīgumam ir svarīgs apliecinājums paša godīgumam. -Mišels de Montēņs

Mon, 29 Jul 2013 10:20:28 id

Bankā tev aizdos naudu, ja spēsi pierādīt, ka tev tā nav vajadzīga. -Bobs Houps

Sun, 28 Jul 2013 10:25:24 id

Dzīvi un laimi veido bieži mazāki prieki un lieli, retāki. Ja pirmos ignorē un neizbauda, arī otri sāk nozīmēt arvien mazāk. -Normans Līrs

Sat, 27 Jul 2013 22:15:57 id

Karalistē ir tikai viens cilvēks, kurš iet — valdnieks. Visi pārējie pieņem pozas. -Denī Didro

Fri, 26 Jul 2013 10:20:27 id

Rupjība ir veids, kā vājais imitē spēku. -Ēriks Hofers

Thu, 25 Jul 2013 10:20:25 id

Patiesība necieš no tā, ka kāds to neatzīst. -Frīdrihs Šillers

Wed, 24 Jul 2013 10:15:43 id

Nevajag kaunēties nezināt, bet gan negribēt zināt. -Sokrats

Tue, 23 Jul 2013 10:10:53 id

Cilvēka raksturs atklājas viņa izklaides veidos. -Džošua Reinoldss

Mon, 22 Jul 2013 10:20:49 id

Ieilgusi diskusija liecina, ka nevienai no iesaistītajām pusēm nav taisnība. -Voltērs

Sun, 21 Jul 2013 10:40:44 id

Izziņa sākas ar izbrīnu. -Aristotelis

Sat, 20 Jul 2013 10:20:26 id

Rītos mani plosa vēlme pasauli uzlabot un vēlme to izbaudīt — katra uz savu pusi. Tas sarežģī dienas plānošanu. -Elvins Brūkss Vaits

Fri, 19 Jul 2013 10:31:49 id

Daudz vieglāk ir atrast kļūdu, nekā patiesību. -Johans Volfgangs fon Gēte

Thu, 18 Jul 2013 10:25:27 id

Zināšanas ir bezvērtīgas, ja tās neliek lietā. -Antons Čehovs

Wed, 17 Jul 2013 10:16:12 id

Cilvēks spēj radīt tik lielu mākslu, cik dziļi viņš spēj mīlēt. -Endrjū Vaijats

Tue, 16 Jul 2013 10:20:41 id

Mīla ir īsa. Aizmiršana ir tik gara. -Pablo Neruda

Mon, 15 Jul 2013 10:20:33 id

Radi gaismu, un tumsa izzudīs pati no sevis. -Roterdamas Erasms

Sun, 14 Jul 2013 10:35:13 id

Uzticēšanās ir daudzkārt labāka par ticību. Ticība nozīmē ļaut kādam citam domā tavā vietā. -Ričards Bakminsters

Sat, 13 Jul 2013 10:40:24 id

Ja vēlies pārliecināt kādu, ka viņš dzīvo nepareizi, dzīvo pareizi. -Henrijs Deivids Toro

Fri, 12 Jul 2013 16:41:53 id

Tēvs man nemācīja dzīvot. Viņš vienkārši dzīvoja, un es varēju skatīties. -Klarenss Kellands

Thu, 11 Jul 2013 10:30:14 id

Karstākās vietas ellē pataupītas tiem, kuri morālās krīzes laikā saglabā neitrālu nostāju. -Dante Aligjēri

Wed, 10 Jul 2013 10:30:27 id

Katrās attiecībās, kas ilgušas vismaz nedēļu, var atrast iemeslu šķirties. Galvenais - nepazaudēt iemeslus tās uzturēt. -Roberts Andersons

Tue, 09 Jul 2013 10:20:37 id

Cilvēks parasti likteni sastop ceļā, pa kuru devies, lai no tā izvairītos. -Žans de Lafontēns

Mon, 08 Jul 2013 10:53:24 id

Laimīgs tas, kurš noskaidro lietām cēloņus. -Vergilijs

Sun, 07 Jul 2013 10:33:43 id

Statistika neaizvieto spriestspēju. -Henrijs Klejs

Sat, 06 Jul 2013 10:46:53 id

Veselais saprāts - līdz astoņpadsmit gadu vecumam uzkrāto aizspriedumu kopums. -Alberts Einšteins

Fri, 05 Jul 2013 10:20:20 id

Biznesa pasaulē par visu maksā divās valūtās: naudā un pieredzē. Vispirms izvēlies pieredzi — tai sekos nauda. -Harolds Sidnejs Genīns

Thu, 04 Jul 2013 10:26:05 id

Grāmata var būt atslēga uz nezināmām istabām tevis paša pilī. -Francs Kafka

Wed, 03 Jul 2013 10:25:29 id

Atpūta – tā ir noguruma avotu maiņa.

📲