121901 turpu →

Budžeta deficīts radās glābjot Parex banku. Godmanis toreiz labi uzvārījās, kā arī Krasovickis ar Karginu nabagos nepalika atšķirībā no tūkstošiem citu Latvijas pilsoņu.

id

Vajadzēja ļaut viņiem ar visu banku izputēt.

id

Ja Parex nebija kŗīzes iemesls, tad kāpēc citas bankas nebankrotēja? Blēdis paliek blēdis, melos līdz pēdējam.

id

Godmani netaisnojies!

id

Krasavicveidīgie paskaitiet cik daudz afēras ir radījuši mūsu zemē vien. Un tas joprojām turpinās. Ieraugot Laventa Bentley uzreiz žēl paliek tos tūkstošus ļaužu kam viņš visus iekrājumus atņēma. Bet medijos redzam viņus “cienījamo ļaužu” pasākumos Jūrmalā utt.

id

Manikīra un pedikīra vecenes sagrāva soc budžetu. Labi vēl, ka tikai to.

id

Nu saistībā ar Laventu, pirmo būtu jāiesēdina to slimnīcas galveno ārstu, kurš nez kāda iemesla dēļ uzņēmās personīgi aprūpēt nāvinieku. Un izveseļošanās tik precīzi sakrita ar soda pēdējo dienu. Es jau vakar brīnījos - kā var NOPIRKT VISUS JURISTUS?

id

Tumša lieta
Varbuut peec daudziem gadiem uzpeldees patiesiiba
Tagad neviens muti valaa neveers
Briidinaajumi par paredzamo kriizi bija,bet kaapeec neviens tos nerespekteeja,to paraadiis laiks
Zeel,ka muusu valsts (mulku,afeeristu vai veel kaadu iemeslu deel ) tika iegruusta taadaa paraadu juugaa

id

Un visas 3x salaida dēlī sākot ar G24

id

Kargin, tas tu? Smejas

id

Sodit kompaniju Godmanis & Co

id

Atcerieties, Latvieši, par šo krievu bankas darboņu labklājību paaudžu paaudzēs ir samaksājuši latvieši un tad šādi ļautiņi var tēlot, ka ir kaut ko sasnieguši, bet tas viss ir latviešu uzdāvināts viņiem...
Padomājiet par to...

id

Ar manikīra, pedikīra vecenēm var cīnīties ļoti vienkārši - ieviest patentmaksu. Jā, tas būs mazāk kā 20% IIN un 35% soc. apdr., bet visiem, kas spēj kaut ko izdarīt, grāmatvedi klāt nepiekabināsi.
Arī valstij ir japrot motivēt maksāt nodokļus, lai cilvēki saprastu, ko dabūs par to pretī. Līdz šim viss ir plūdis caurajā maisā, un īpašu vajadzību pēc valsts pakalpojumiem manikīra, pedikīra vecenes neizjūt.

id

PAREX izmaksāja 5 miljardus. Kas vēl arvien nav pateikts - cik valdībai nācās iegrūst citās bankās. Vēl vienu krīzi ES nepārdzīvos

id

Kā vēl tagad atceros, kā burbuļa plīšanas laikā ekonomikas pasniedzējs bija nesaprašanā kādēļ, tad kad burbulis jau ir plīsis, un tirgus apstājies, Parex paņēma sindicētos kredītus. Ko viņi ar tiem plānoja darīt, kad LV ekonomikā ir sākas stagnācija?

id

Hmm, blēdis paliek blēdis un turpina uzdzīvot uz nookļu maksātāju rēķina.

id

Cik atceros- Godmanis iedeva "Parex" valsts naudu, bet to varēja brīvi izņemt no bankas. Rezultātā nodokļu maksātāju nauda aizplūda. Visticamāk- uz Krieviju. Tikai pēc šī notikuma banka tika nacionalizēta. Jautājums: kas īsti bija šī politika?

id

Manā ceļā visi ir vienādi, kungu izstrādājumi un pārējie biedri.

id

piesedza kargina akciju spēļu zāles bankrotu, ar savām ASV akcijām pildīt un atdot varēja tikai papīru uz poda

id

Izskatās ļoti tendenciozi uzrakstīts.
60% bija tāpēc, ka godmanis zvanījās riņķī un spieda valsts un pašvaldību iestādes atvērt kontus Parex.Attiecībā uz " vērtspapīriem" Parex bija daspēlējies līdz ručkai atvasināto subprime tirgū.
Ja nākamajā intervijas daļā būs murgi, ka Avens no Alfa baknas taisījies pirkt Parex, tad var droši spļaut sejā stāstītājam

id

Dažas teksta daļas ir vai būs mazliet paslēptas.