Twitter Web Client

Deep Dream

Šis ir tas, ko Tu meklēji!
IK Bricis | Mēbeļu izgatavošana un uzstādīšana
mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma. Mebeles.

Halloween clip art, galerija, 3D, photo ...
PhotoBlogSite

Anekdotes par dažādām tēmām. Gan jaunas anekdotes, gan vecas. Anekdotes

Kas tas ir?

► Vārdadienas

Jāņu tautasdziesmas

← šurpu 121900 turpu →

tukumniekiem lidosta arī nebij vajadzīga, jo varēja traucēt to naktsmieru. Tukumam vispār neko nevajag , jo tas ir pašpietiekams Smaida))

id

Naciet ar visu fermu uz Iecavu,blakus Balticovo..iziresu savu zemi tur jums..varesiet katru dienu splaut viens otram virsu pari zogam..

id

investīcijas ir laba lieta,lai būvē olu fabriku,bet visiem šiem ārzemju investoriem nevajadzētu pārdot zemi,lai nomā ,lai maksā pašvaldībai nomu,viss. Citādi beigās sanāks, ka Latvijas valsts vairs nav ,zeme pieder nezin kam un vietējie iedzīvotāji īrnieki paši savā valstī. Ja mums beigās nepatīk tā olu fabrika ,nodedzinām to un ceptās olas apēdam Smaida Smaida Smaida

id

Tam ,ka mums vajadzīga ražošana , PIEKRĪT VISI ,bet tiko kāds kaut ko mēģina,uzsākt ,atskan milzīgs vaimanu koris :" Kāpēc tieši pie mums ? Būs troksnis ,būs putekļi un sazin kas vēl .Lai iet citur " .

id

Tovarišč Seļickij kā jau kārtīgam komunistam pienākas ir pateicis sakāmo, noklusējis klusējamo un sajaucis zapti ar brūnu nepatīkami smirdošu masu.
1.Tukumā ir pietiekami daudz ražotņu - Skonto Plan, CSK Steel, skandināvu šūšanas un zeķu rūpnīciņas, saldējuma ražotne, ceļu būves uzņēmumi utt. Strādāt ir kur, drīzāk nav kam strādāt!
2. Jau tagad ir problēmas ar vidi, lai atceramies Slocenes upītes izindēšanu, bet tai olu rūpnīcai pagaidām nav vispār nekādu plānu par attīrīßanas ietaisēm!
3. Jau tagad tiek prasīts no pašvaldības, lai nodokļu maksātāji uzbūvē ceļu uz iespējamo rūpnīcu apmēram 20 km garumā!
4. Un kas būs SARS jeb putnu gripas uzliesmojuma gadījumā? Tas nav cūku mēris - tas ir bīstams arī humānajiem lopiņiem - cilvjiem tobiš!

id

Balodi, un kāda ir smaku ietekme uz veselību? 😂 Ja nezini, tad atbildēšu - nekāda. Ja nu tikai ietekme uz garīgo veselību no folija cepures nēsāšanas. 😜

Un par olu izstrādājumiem varu tev tikai ieteikt tos neēst. Tik vienkārši. 😂

id

Pameklējot Lursoft informāciju par šo uzņēmumu var skaidri redzēt ka tas ir fiktīvs uzņēmums! Saimnieciska darbība nav notikusi jau 4 gadus!
Lai parāda bankas garantijas ka viņiem šādi līdzekļi ir pieejami!

id

Piekrītu, lai nāk un gulda tos savus 85 miljonus iekšā, bet lai neprasa sev nezin kādas ekstras. Bet, cik dzirdēts par šo olu projektu, tad tieši ar to viņi nodarbojas - staigā apkārt ar pastieptu roku un aptaujā, kura pašvaldība viņiem vairāk visu ko piesolīs. Ir lasīts, ka viena no prasībām ir pašvaldībai piederošās zemes ieguldījums projektā. Tā nu gan būtu vislielākā muļķība. Starp citu, kur zvanīts, ka šiem ukraiņiem vispār ir tie 85 miljoni? Pašvaldībai, pirms ar kaut ko riskē, jau nu noteikti būtu jāpārliecinās par to, ka investoram vispār ir pieejami solītie naudas līdzekļi. Citādi var sanākt kārtējais mūsu valsts uzmetiens. Bet kopumā, ekonomiskais pamatojums šāda projekta realizācijai Latvijas teritorijā šābrīža tirgus situācijā izskatās gauži vājš.

id

Raksta autors var aicināt investorus, lai būvē vistu fermu pie viņa mājas attālajā lauku miestā Pūrē, kā arī uzliek pārdesmit vēja ģeneratorus blakus mājai, un investori investēs un raksta autors apmierināts par asfaltēto ceļu starp vistu fermu un viņa lauku māju

id

Gribeetu, lai uz maajaam Puures pagastaa ietu noasfalteets celjsh..
Jaa to gribeetu gan, bet vai gribeetu , lai maaju un zemi uz puseem paarskeltu jaunceljamais dzelzceljsh..vai aiz maajas duuktu veeja parks..vai vasaraa smakas neljautu logu atveert?Vai dziivojot zem vai pie augstsprieguma liinijaam, vai mobilo sakaru tornjiem kaads paveerojies kaa tur juutaas bites? Un to, ka kaads ar lielu naudu "nozmiegs" muusu jau esoshaas oku razotnes arii ir skaidrs..un saakumaa jau it kaa konkurees , un varbuut pat cenas nokaidiis, bet izputinot konkurentus jau arii cenas varees saskruuveet..vai arii kaads speetu noticeet, ka naakamie investori naak, lai mums piedaavaatu leetaakas olas..

id

Vilis Savickis muld vienā elpas vilcienā. Var būt vispirms vajag noskaidrot, kas ir šis investors. Kādi ir viņa patiesie nolūki un tad gudri izteikties publiskā telpā. Kaut Tu, Vili, septiņās paaudzēs pie fermas dzīvotu un ostītu tos mēslus katru savu elpas vilcienu!

id

Parasti to banku naudu investori izmanto pa savam. Pēcāk želojas ka neatmaksajas, jo uzreiz ,kur nauda, nostajas rinda kuri zin labak ka to noterēt. Un uzplaukst parasti veikali, benzūntanki, aptiekas, pagastu parvaldes ekas, ap skolām. Un viss. jo algas stradniekiem pēc valsts likuma-minimalās.un tas tikai lai izdzīvotu, bet personigam uzlabojumam janem kredīts. ne brivi no algas iegadat, vai atri uzkrāt.
Naudu paņems, bet -tālāk kaut kur pazudīs, ka ne izsekot.

id

Un kā Tukumā strādā Tukuma Piens? Kāpēc Slocenē regulāri nonāk tad putukrējuma atliekas, tad kaut kādi mazgājamie?
Vistai nav jālido, lai pārnestu putnu gripas vīrusu, pietiks ar to, ja tāds āksts kā tu būs kontaktā rūpnīcā ar viņu un pēc tam aplipinās desmitus vai simtus kaimiņu/garāmgājēju.
Glupam putnam glupa dziesma!

id

No autora...Rīgas ielas ar akām nu nearko neatšķiras no Latgales,.Karjers,kur varbūt grants ir tik daudz,ka ražotne ir par brīvu? Un dūklavs,ceram ,ka zzs tā ministrija nespīdēs nākošos 100 gadus

id

Latvijā iznīcināja flagmani VEFU un daudz citu ražotņu, kurus būtu atjauninājuši paši strādnieki, inženieri, bet viņiem neļāva jaunie čekistiskie vadoņi - jo sliktāk, jo labāk. Protams, aicināja it kā uz to, ka neko nevspēsiet bez Krievijas resursiem utt. - it kā ar labu nodomu. Tā rīkojas čekistu stukaci, kas tika pie varas.
Latvija iznīcināja Slokas papīrfabriku, Līgatnes un kad piedāvāja jaunu celulozes ražotni Jēkabpils apkaimē - protests pēc protesta. Iepriekš bija čekistiska prakse neņemt milzīgu naudu metro būvei, jo re ap 3000 iebrauks migranti - labs iegansts, nacionāli-čekistisks. latvietim patīkams. Tāpat nobremzēja Daugavpils HES - ar čekistiski patīkamu ierosinājumu.

Un tā var uzskaitīt ne vienu vien reformu, kuru latviešu vara ar čekistu stukaču un visādu NA vai Saskaņas tipa provokatoriem, kuri neieviesa valsts valodu skolās, ko izdarīja Kārlis Šadurskis, kuru par to sodīja - neievēlēja.
Un kā bija at Augstskolām - to nomenklatūra TV pilnīgi ņirdz par Robertu Ķīli, izcili gudru cilvēku un tautā viņu arī šur tur piesmēja.

id

laist muļķi!Vispirms lai Latvijas valsts samaksā krievam par zemi,kura JURIDISKI pieder Krievijai.un tad lai tirgojas ar savu zemi.Tā jau par kapeikām ir izpārdotas ļoti lielas zemes platības.

id

Selecka kungs!!! Runa neiet par fermu vai vēja parku labumu. Runa iet par to, ka piemēram cūkopība Latvijā par 90% pieder dāņiem. Vistas gaļas ražošana par 90% Leišiem. Tikai olas ir vēl vietējais kapitāls!!! Pietiek varbūt visu atdot "investoriem" un pašiem iet par kalpiem strādāt?

id

Ā nu skaids😂raksta autors ir no Pūres , bet Volfs savukārt ir Pūres mafijas barvedis, jo daudzus gadus bija Pūres priekšsēdētājs. Tā viņam vajag, nebija jau nu nekāds godīgais, bet alkāns korumpēts!!!!

id

Pats tu autor esi degradēts

id

Dažas teksta daļas ir vai būs mazliet paslēptas.