Twitter Web Client

Deep Dream

Šis ir tas, ko Tu meklēji!
IK Bricis | Mēbeļu izgatavošana un uzstādīšana
mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma. Mebeles.

Halloween clip art, galerija, 3D, photo ...
PhotoBlogSite

Anekdotes par dažādām tēmām. Gan jaunas anekdotes, gan vecas. Anekdotes

Kas tas ir?

► Vārdadienas

Jāņu tautasdziesmas

← šurpu 121898 turpu →

Trešdienas vakars 31.10.2018., LTV1 kanāls kārtējais raidījums „3 pret 3 un 1” vai kaut kā tā. Tur kur tas žurnālists ar iegareno seju, turpmāk sauksim Moderators. Tēma- Administratīvi teritoriālā reforma Latvijā. Dalībnieku sastāvs visai prominents: Vides un reģionālās attīstības ministrs K.Gerhards, Latvijas otrās (pēc svara) pilsētas Liepājas mērs U.Sesks, jaunā sasaukuma deputāts, tā sauktais viedokļu līderis J.Pūce(„Latvijas attīstībai”) un vēl 3 tiešām kompetenti spriedēji/jas.
Kaut kur pa raidījuma vidu moderators modina U.Sesku- „ Kā tur būs, vai ņemsiet Nīcas un Rucavas novadus pie sevis, un kā tas izskatīsies?” Izrādās U.Sesks nav vis gulējis, bet sāk rādīt piegatavotās kartes, „kā tas ir bijis”. Un te nu gribas aukt moderatoram- „Ko tu tramdi U.Sesku? Paprasi Lembergam- viņam visu laiku tie pagasti kopā ar pilsētu vienā lielā Ventspils novadā.” Un tad (kopā ar sievu) nonākam pie atskārsmes, ka raidījumā vispār ne reizi nav skanējis (un visas 60 vai 100 minūtes NE NO VIENA neatskanēja) Ventspils vārds. Un tie turienes pagasti- Jūrkalne, Užava, Vārve, Puze, Pope, Ugāle un kādi nu vēl tur ir, arī ne. Šis Latvijas stūris nav ne minams ne pieminams.
PAR KĀDU REFORMU TE VISPĀR VAR RUNĀT, ja Latvija veselu stūri pazaudējusi šo „lēmēju” un spriedēju prātos. Kāda tur vēl Abrene, Roņu sala vai Kēnigsberga, ja Jūrkalne un Kolka jau pasētas vējos?

id

Delfi.lv nav elektroniskais plašsaziņas līdzeklis, tas likums attiecas uz radio un TV. Tas vienkārši skaidrībai.

id

Dažas teksta daļas ir vai būs mazliet paslēptas.