Twitter Web Client

Deep Dream

Šis ir tas, ko Tu meklēji!
IK Bricis | Mēbeļu izgatavošana un uzstādīšana
mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma. Mebeles.

Halloween clip art, galerija, 3D, photo ...
PhotoBlogSite

Anekdotes par dažādām tēmām. Gan jaunas anekdotes, gan vecas. Anekdotes

Kas tas ir?

► Vārdadienas

Jāņu tautasdziesmas

100580 turpu →

Visai uzjautrinošs pētījums.
Ir izucināta pupa lellīšu paaudze, kuriem, saskaņā ar "moderno pedagoģiju" visu laiku borēts, ka viņi ir pasaules centrs un viņiem ir tikai tiesības un visa pasaule ir radīta vienīgi lai kalpotu viņiem. Tagad šīs "milzīgās personības" ir devušās pasaulē, lai "sevi pierādītu" un sev par lielu pārsteigumu atklāj, ka tur tajā lielajā dzīvē nepieciešamas ir nevis lielas personības, bet gan čakli, apzinīgi, disciplinēti darbinieki. Taču viņos nav ieaudzināta ne disciplīna, ne čaklums, ne apzinīgums. Viss, kas lielākajai daļai no viņiem ir, tas ir egocentrisms un pamatīgas ambīcijas uz prasmju un zināšanu trūkuma fona. Un te nu pētnieki (par labu naudu, protams) kasot pakaušus "pēta" kādas šādiem indivīdiem ir pozitīvās īpašības un kā jāpārveido darba vietas, lai tās atbilstu šo jauno kungu un dāmu prasībām. Un ir tikai loģiski, ka šādu darbinieku prasībām atbildīs vienīgi par izklaides centriem pārvēstas darba vietas, kur katrs sev būs priekšnieks, kur darba devējs ik pa laikam darbiniekus ieinteresēs ar kaut ko jaunu, nebijušu, aizraujošu....
Vai šī "pētījuma" autori ir pajautājuši darba devējiem cik viņi ir gatavi maksāt šādiem darbiniekiem un cik ir tādu ražotņu, kuras var pārvērst par izklaides centriem nenobankrotējot?

id

Vēlas bieži saņemt atgriezenisko saikni- nu, priekšnieks varētu laikot darbinieka bildes Instagramā un feisī. Motivācijai, tā teikt. Plānā galdiņa urbēji

id

Lineāls vai melineāls, cilvēku jāvērtē pēc rezultātiem nevis pēc vipedroniem.

id

Lai tik sniegpaarslinjas njunjaajas. Aiz Eiropas vaartiem miinjaajas ordaam jaunu, motiveetu aziaatu, kas gatavi iet par liikjiem, lai izsistos darba tirguu. Un kuriem nevajag kouchus un citus murgus. Sniegpaarslinjas varees shiem aziaatiem podus berzt un pienest teeju.

id

"millenial paaudze" - tie ir tie, kas malku grib cirst nevis ar cirvi bet ar iphone 'aplikāciju'?

Piedodiet, bet katrā paaudzē ir tādi, kas spēj konstruktīvi strādāt, un ir tādi, kam vagars vajadzīgs, kurš ar pirkstu visu parāda un stingri hierarhiski atgādina ka pirms kakāšanas bikses ir jānovelk, un ir arī tādi čīkstētāji un plānā galdiņa urbēji, kam nekas nekad nav labi, kurus vienmēr visi diskriminē un nesaprot.

Nevajag Latviešu jauniešus apsaukāt par kaut kādu 'mīlēņiāņu paaudzi'! Mums netrūkst foršu jaunekļu un jaunavu!

id

Nav jau viegli pēkšņi apjēgt, ka ir arī pienākumi, skolā to audzināt nedrīkst, vecāki negrib. Vieglāk iedot apzīmējumu, kas patiesībā ir vienkāršas audzināšanas kļūdas. Un tad nu "kuočiem" paveras darba lauks.

id

Paskatieties recenzēto žurnālu kopsavilkumus. Neviens nopietns pētnieks neraksta par 'millenials". Ir Rīgas 1.ģimnāzijas beidzēji un Rīgas 25.vidusskolas beidzēji. Abi pieder pie vienas paaudzes, bet viņu izglītības un karjeras iespējas ir ļoti atšķirīgas.
Man šis raksts šķiet PR materiāls Transcom kompānijai, ne vairāk.

id

Rīgas 25. vidusskolu beigušie dzīvē iegāja ar B kategorijas autovadītāja apliecību. Galīgi nav slikti. Spriežot pēc tā, ko kultivē tie cilvēciņi, kas savas atvases dažādos ceļos kārto Franču licejā, viss tomēr ir galvā un paša cilvēka apsviedīgumā.

id

Es domāju, ka lielākai daļai jauniešu būtu jābrauc strādāt uz ārzemēm uz bagātām valstīm, kur ir daudz cilvēku,
jo tur iespējas ir lielākas un algas arī ir lielākas, priekš kam savu vienīgo dzīvi tērēt lai strādātu kaut kāda telefon zvanu kantorī,.

id

tā ir
sprukstiņus māca montesori bērnudārzos un tajās šteinera skolās, kur nekas nav jāmācās un ne par ko nav jāartbild
un tad pēkšņi šie jaunieši, kas nezin vārdu disciplīna un pienākums jēgu nonāk ražošanas uzņēmumā, kur neviens netaisās ar pieaugušajiem zīdaiņiem vairs auklēties! tad ir katastrofa!
agrāk šo lietu sauca par inafantīlismu!

id

neapmaldījies??? saimnieks ir aiz dīķa,tur arī vari klabināt viņu mēlē!

id

Novēlu Tev "automatizētu" viesmīli, medmāsu, pavāru, lidmašīnas pilotu utt.

id

Noteikti vertiga ipasiba parzinat soc tiklus to pat mana ome 93 gados maak

id

Darba devējiem jau šādus sprukstiņus nevajag- pārcels ražosānu uz saprātīgāku zemi

id

lieliski noraksturoji "unikālo sniegpārsliņu " iziešanu skarbajā realitātē Smaida Nu , ja unikālā sniegpārsliņa ir kāds simpātisks skuķēns , kurai atrodas biezs pielūdzējs , kurš gatavs "noticēt "šai un unikalitātei , tad vēl ok , nebūs tāds šoks. Bet nu 'unikālajiem sniegpārsliņu" džekiem var sanākt pamatīgs aplauziens Smaida

id

Būs jāauklējas un jāucinās

id

Aplauzīsies, kā ik viens mēs aplauzāmies ar savu jaunības (tīņa) maksimālismu nonākot dzīves, darba tirgus realitātē. Enerģija, tas ir labi, bet tālāk par soctīkliem, telefonu glāstīšanu tā visbiežāk nesniedzas. Dzīves viedums, tas kā klāt pašam gultu, mazgāt istabu u.c. mākslas ir gūts lūrot youtube.

id

Novēlu Vārdam automātiskus Google mašīntulkojuma vārdus.

id

Reti dumjš raksts. Gandrīz vai pieaugušos bērnus vajadzēs izklaidēt arī darba devējiem. Te nu mēs esam! Man ir priekšlikums. Šādiem jauniešiem vajadzētu kādu gadiņu aizbraukt uz kādu no laimes zemēm un reāli pastrādāt (arī raksta autorei nebūtu par ļaunu) kādā rūpnīcā vai lauksaimniecības uzņēmumā. Tā teikt, iziet darbmācības kursu, lai no memmīšiem kļūtu (cerams) par reāliem cilvēkiem.

id

Acīmredzot, ka tā. Bet interesanti ar to vecāku noraušanos no ķēdes brīvlaistībā. Vecākus taču tomēr audzināja.

id

Dažas teksta daļas ir vai būs mazliet paslēptas.