Twitter Web Client

Deep Dream

Šis ir tas, ko Tu meklēji!
IK Bricis | Mēbeļu izgatavošana un uzstādīšana
mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma. Mebeles.

Halloween clip art, galerija, 3D, photo ...
PhotoBlogSite

Anekdotes par dažādām tēmām. Gan jaunas anekdotes, gan vecas. Anekdotes

Kas tas ir?

► Vārdadienas

Jāņu tautasdziesmas

109902 turpu →

Nav saprotmas, kāpēc Hitleru un nacionāl sociālsitu laikus anglosakšu vēsturnieki pielīdzina vispārējam ļaunumam? Boļševiku režīms nokāva un koncentrācijas nometnēs nomušīja 10 reizes vairāk cilvēku nekā vācieši. Viena pati ukraiņu golodomora laikā nomira vairāk upuru nekā žīdu darba nometnēs. Un Čērčils britu kolonijās nogalināja vairāk iemzemiešus nekā Ādolfs. Vai Hilteru par absolūto ļaunumu pasludināja tāpēc, lai slēptu sabiedroto noziegumus pret vāciešiem, un kurus sabierotie negrib atzīt? Kā ar 6 milj. vāciešu sieviešu izvarošanu pēc kara? Kā ar vācu mierīgo iedzīvoatāju bombardēšanu kara laikā, Drēzdenes nolīdzināšanu līdz ar zemi? Un kas deva tiesības Nirnbergā kārt simtiem vāciešus? Vai pēc Ženēvas konvencijas Vērmahta karavīrus vairākus gadus vajadzēja turēt anglošakšu koncentrācijas nometnēs? Un kāpēc no krievijas atgriezās labi ja 5% uz Sibīriju aizsūtīto vācu karavīru? Vai Ženēvas kara konvecija paredzēja Vācijas teritoriju pievienošanu Polijai un vāciešu izdzīšanu no vēsturiskajām teritorijām? Vēsturniekiem vajadzētu prasīt, kad šie un citi sabiedroto noziegumi pret cilvēci tiks imeklēti Hāgā, nevis mālēt melnu to, kas nemaz nebija tik melns.

id

un kādas mācības ir gūtas no komunisma genocīda Eiropā pēdējā gadsimta laikā? man atmiņā ir ka no kumunimsa austrumeiropieši cieta 10 reizes vairšk nekā no nacioonālsociālsima. vēl tagad 9 maijā boļseviki skraida ar sirpi un āmuru pie sava izbāzeņa sarkanajā laukumā un okupētajās teritorijās, bet vācijā par romiešu sveicienu liek cietumā. kad tiks atzīti komunisma noziegumi pret cilvēci?

id

Ja ir laba augsne tad sēkla vienmēr uzdīgs , tikai te nav pieminēts kas to sēklu izsēj un kāpēc.Kas finansēja Hitleru , tie nebija Vācu uzņēmēji.Un visa reiha vadība arī nebija vācieši.

id

Nē!
Ž.Ī.D.I.

id

Apsveicu Ungāriju ar sorosistu padzīšanu no valsts , kad mēs to izdarīsim , praidisti !

id

Vēstuŗi raksta uzvaŗētāji.

id

Izskatās, ka Herolds kaut ko uz ātru roku uzmeistarojis.

id

Viss jauki aprakstīts, bet ievērojiet - tiek diskutēts par sliktajiem nacistiem, kas piedalījās vēlēšanās, organizēja mītiņus, ar sociālajiem labumiem uzpirka vēlētājus un pēcāk iedzīvotājus esot pie varas. Labie sociālisti, boļševiki un citādi visu šlaku komunisti neko neuzpirka. Jebkādas vēlēšanas iznīdēja pēc būtības, miljonus izšāva, satina uz kāpurķēdēm, bet fiziski spēcīgākos ieslodzīja Sibīrijas koncentrācijas nometnēs, lai tos padarītu par vergiem. Rezultātā komunisms iznīcinājis ap 50 miljonus cilvēkus, Latvijas kaimiņvalsts to slavē un uzskata par teicamu darbu, bet Kremļa propagandas kanāli to netraucēti aiznes līdz mums, kamēr kara gaidās esam spiesti nemitīgi domāt par bruņojuma izdevumu palielināšanu. Bet mēs turpinām sacerēt gudrus komentārus par nacistiem un domāt, kā nepieļaut viņu atgriešanos, kaut 73 gadus viņi visi kā izzuduši vēstures mēslainē...

id

"Galu galā ASV un Lielbritānijas demokrātijas ir senākas, ar dziļāk iesakņotu politiskā pilsoniskuma kultūru..."
.
Heroldam lūdzu vairs nelejiet.

id

Ekonomiskie faktori (un tautas nabadzība) patiešām izšķir demokrātiju likteņus. Bet kāpēc 21. gadsimtā, kad ir pieejamas tehnoloģijas un vizizsmalcinātākie ekonomiskie modeļi, kāpēc arī šodien kapitālistiskā sistēma ir tāda, kas ekonomiskās krīzes laikā cilvēkus iedzen galīgā nabadzībā un bezizejā atņemot tiem mājas un visu pārējo? Demokrātija kapitālismā varēs pastāvēt tikai tad, kad sabiedrība vienosies par minimālo labklājības līmeni, zem kurā nevienam nebūs atļauts nokrist. Un tas pie mūsdienu tehnoloģijām un to radītā ekonomiskā efektā ir ieespējams. Tikai pilsoņu izvēle noteiks, vai tā būs. Nu tad - gribam mēs labklājību un demokrātiju, vai nē? Mēs, pilsoņi?

id

Atliek tikai piebilst, ka šo labo augsni sagādaja Versaļas miera līgums. Šis miera līgums kalpoja par revanšisma iedīgli un likumsakarīgi noveda pie 2 pasaules kara. Nu parāk skarbas biji bija tā nosacījumi. Un pat doma par to, ka "vienai paaudzei ar vienu pasaules karu vajadzētu pietikt" diemžēl nepalika.

id

"... kad sabiedrība vienosies par minimālo labklājības līmeni, zem kurā nevienam nebūs atļauts nokrist."

Tas nav iespējams. Vēlētājam vulgaris vienmēr šķiet, ka viņam pienākas vairāk par citiem un ka ir tādas padibenes, kuras nedrīkst prasīt ne centa no godīgo līdzpilsoņu maka.

id

ka visa Vācijas pēckara atjanošana ar visu "ekonomisko bŗīnumu" notika labējo partiju vadībā. Socdemi pirmoreiz nokļuva valdībā tikai 1966. gadā - kad jau bija ko dalīt.

id

???????? ka glupu pūli var zombēt zagļi.....kaut kas ir mainījies??????

id

Ja ir jāizvēlas starp Veimāras republika un pieņemt galvgriezēju pedokultūras ordas - es izvēlos Veimāras republiku. Lai arī būs mazāk ēdamā un bezdarbs, vismaz pa ielām naktīs varēšu staigāt dorši šortos (ar izlaustiem matiem - ja sieviete) nebaidoties ka ieeju kaut kādā čubreku geto kur pēķšņi valsts likumus aizvietojuši kaut kādi akmens laikmeta principi.

id

Vācijai bija pilnīgi negaidīts. Pēc Kijevas katla (vairāk par 600 000 gūstekņu) tad oberkvartīrmeisters Pauluss izdeva pavēli laist mājās gūstekņus no Baltijas, Baltkrievijas un Ukrainas.
Ir vēsturnieki, kas traktē padošanos gūstā miljoniem kā sacelšanos frontē.

id

visu pasaules konstitūciju prototipu, kura noteica nepārkāpjamus ierobežojumus varai un neatņemamas tiesības tautai, tad vissenākā funkcionējošā ir ASV konstitūcija, un tas nu ir fakts

id

Ja skatās no latvieša vulgaris skatupunkta, tev taisnība. Bet ir nācijas, kuras ir tikušas krietni tālāk savā attīstībā - islandieši, dāņi...

id

Nabadzība ir relatīvs jēdziens. Nabags ir tas, kam ir daudz mazāk nekā daudziem citiem. Tas, kas pašlaik ir "galēja nabadzība" pirms 100 gadiem bija normāli dzīves apstākļi. Tehnoloģiskā attīstība nozīmē, ka tagad pat pēdējais nabags dzīvo komfortablāk, ar lielakām ērtībām kā Francijas karalis viduslaikos.

id

Atgrieztu tos divus čaļus ar ūsām uz 2 mēnešiem atpakaļ nebūtu ne terorisma ne radikālisma.

id

Dažas teksta daļas ir vai būs mazliet paslēptas.