Twitter Web Client

Deep Dream

Šis ir tas, ko Tu meklēji!
IK Bricis | Mēbeļu izgatavošana un uzstādīšana
mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma. Mebeles.

Halloween clip art, galerija, 3D, photo ...
PhotoBlogSite

Anekdotes par dažādām tēmām. Gan jaunas anekdotes, gan vecas. Anekdotes

Kas tas ir?

► Vārdadienas

Jāņu tautasdziesmas

121766 turpu →

Nekādā gadījumā Pabriku !!!!

id

šis nu tēlos grūtu izvēli, kaut gan sen jau kopā ar brigmani konsultējies puzē un bīdīs pabriku. Kaut vai zilus, rozā vai pat sarkanus, lai tikai turpina 28 gados labi ieeļļoto tautas apzagšanas sistēmu.

id

VĒJONI PADOMĀ Par TAUTU LAI TEV NAV JĀBRAUC UZ MADONU?!

id

Vējonis nav nekāds dievs un tādēļ nevar darīt ko un kā grib.Vējonim prezidenta titulu piešķīra daļa no iepriekšējiem 100 deputātiem.Līdz tam viņš bija viens no viņiem,tātad viņš darīs visu,lai vecie paliktu pie šprices.Pabriks pirms vēlēšanām reklāmā skaļi sauca būt pret valdošajiem.Domājošie jau toreiz saprata,ka tas ir polittehnologu triks,uz kuru diemžēl uzķērās ļoti daudzi.

id

Baidos, ka tieši babriks būs. Bet nezin jau, ko Aivars licis darīt.

id

JKP un KPV LV noteikti neatbalstīs Pabrika valdību pēc vakardienas prezidija balsojuma un pareizi darītu, ja atstātu tos vēlētāju mānītājus A/P opozīcijā, jo viņi nav labāki par ZZS.

id

Nekavējoties jāpieprasa atdot latviešu tautai nozagtos triljonus!!!!

id

Paburiks gan i fains kadrs .. pasēdēja eiroparlī siltā vietiņā .. nauniņu sarausa .. tag atskrēja par ministru prezi uz fāterlandi .. atkal feina silta vietiņa .. varēs atkal nauniņu raust .. riktīgs ziķeris !!!

id

Trešais ir lieks ,jo tad jau visi varēja atrādīt savu premjeru.C i k ilgi tiksies? Vid arī nav vadības ,bet prezidents ar kandidātiem netiekas? Kur ir problēma nosaukt vienu no 2 premjeriem? Var taču tikties ik pēc trim h.Un tas ,ka nav valdības ir tikai vienas zaļās z partijas atbildība

id

Dombrovskim nekas neliedza pievienoties pie JKP.

id

Dombrovskis, cilvēks kuram pēc vēlēšanām visur rēgojās sarkanas līnijas? Kā gan zociķis( lai gan iedomāts zociķis) Dombrovskis varētu vadīt labējās partijas? Muļķības nevajag rakstīt.

id

Trula,neinteliģenta cilvēka seja......ne mazākā x-faktora!

id

Lai novērstu šādu muļļāšanos ar likuma spēku būtu jānostiprina pienākums par pirmo premjera kandidātu jāvirza vēlēšanās vairākumu ieguvušās partijas premjera kandidātu. Un pēc tam, ja viņam neizdodas sastādīt valdību, virzīt citus kandidātus. Nevēlēšanās pieņemt šādu variantu tikai tāpēc, ka vairākumu iegūst valdošajiem nevēlama partija, nozīmē tikai vienu - neticību savai valstij un tautai. Acīmredzot muļļāšanās ir viena no latviešu nacionālajām īpašībām.

id

Bet, gan jau ka Vējonis grib palikt uz vēl vienu termiņu un tur nu ar esošajiem vien nepietiek. Nebūs viņam nemaz tik viegli.

id

Jaunais arvils sūta jauno pabriku - vissi tik jauni

id

VALDĪBA JAVEIDO PARTIJAI, KURA IR PIRMĀ VĒLĒŠANĀS! JA NEIZDODAS, TAD NĀKOŠAJAM!!! TĀ NOTIEK VISĀ CIVILIZĒTĀ PASAULĒ!!! BET LATVIJA TAČU IR ČUHŅA AR TAUTU- STULBO AITU BARU, KURU CĒRP UN CĒRP NU JAU 28 GADUS! RIEBĪGI!!!

id

Ko var miciities! Skaidrs ka neviens no tiem trijiem nevelk tadu amatu!!!

id

Njemozhet opredjeljitsa

id

Vējonis kā iestrēgusi padomju laika plate ik pa laikam atkal paziņo vienu un to pašu. Sen bija laiks pieņemt lēmumu un izvirzīt vienu kandidātu.

id

Neaizmirst, ka pret Gobzemu ir uzsākta krimināllieta... Var gadīties, ka viņš būs premjers kādā citā iestādē.

id

Dažas teksta daļas ir vai būs mazliet paslēptas.