Twitter Web Client

Deep Dream

Šis ir tas, ko Tu meklēji!
IK Bricis | Mēbeļu izgatavošana un uzstādīšana
mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma. Mebeles.

Halloween clip art, galerija, 3D, photo ...
PhotoBlogSite

Anekdotes par dažādām tēmām. Gan jaunas anekdotes, gan vecas. Anekdotes

Kas tas ir?

► Vārdadienas

Jāņu tautasdziesmas

114002 turpu →

vienreiz tas ir jāizbeidz un uz visiem laikiem,nekādu kompensāciju,kas viņiem minimālā alga,ka nevar atļauties ieliet degvielu un apmaksāt īri,ja viņš ir tautas kalps,tad lai kalpo tautai par pieticīgu algu.

id

Šie nožēlojamie saeimas nabadziņi sevi balsta kā vien iespējams. No pensionāru pensiijām ,kuras nesasniedz pat 300 eiro novelk nodokli,un nabagi pensionāri uztur ar saviem nodokļiem vēl lielākus LV nabagus ,saeimas deputātus,kuri nabadziņi nav spējīgi ar savām minimālām algām un visādām piemaksām par darbu komisijās , izdzīvot ,nevar trūkst naudiņas ,lai aizbrauktu uz darbu,un viņiem nabadziņiem nav kur dzīvot , un ar savu minimālo algu nevar noīrēt dzīvokli.

id

Ja es braucu uz darbu no Mazpisāniem uz Lielpisāniem, tad man transporta kompensācija nepienākas. Nevaru dabūt pat nodokļu atlaidi par degvielu, kā tas ir citviet Eiropā. Bet te "silesrukši" mēnesī saņem vairāk naudas "kompensācijās" nekā Rimi kasiere. Taču abu darba lietderību pat nevar salīdzināt, ja trūkst kasiera- visi redz, bet ja kāds deputāts- pat gada laikā diez vai būs manāms.

id

sasodītie tautas mantas šķērdētāji,ne kauna,ne goda.

id

Labi pateikts -ļaunprātīgi izmanto saimas budžetu, nē viņš izmanto valsts budžetu, atņemot naudu bērniem un pensionāriem. Cik zinu tad arī saima barojas no valsts budžeta. Un pēc visām šajām n-tajām zagšanām un krāpšanas shēmām grib lai parastie ļautiņi stājas zemes sardzē un aizsargā šīs zaglīgās, taukainās mordas. Zviedrijā, kura ir bagāta valsts, deputāti uz darbu brauc ar autobusiem vai tramvajiem un nevienu neuztrauc cik viņš tālu dzīvo un kā tiks uz darbu. Tur pat katram ministram nav sava mašīna. Ir autoparks, kuru izmanto visi pēc vajadzības, mašīnu piesakot un norādot braukšanas iemeslu un maršrutu. Un bērnus uz skolu neviens ar dienesta auto neved.

id

Kučinski, tavi padotie ir zagļi un blēži.

id

Padomājiet, par ko vēlēšanās balsosiet.

id

Tautai ir jāierosina šī likuma par deputātu īres un autotransporta kompensācijām atcelšanu. -Kurš gan cits?

id

Bagāta valsts, varam atļauties 😃

id

Kāpēc tāds tukšs sauklis? -Jāpārveido likums! Deputātiem tāpat kā citiem pilsoņiem, tautiešiem dzīvošana jāsedz no pašu algas!

id

Tas parazītu bars ir jāiznīdē.

id

Vējoni, uz to ir jāierauij!

id

Laikam nav gan bagāta valsts...
Nesen ar ātrajiem aizveda uz Neatliekamo, kur atved vis visādus cilvēkus ar dažādām kaitēm.. Tad bija laiks vērot no malas tur notiekošo. Kāds tas ir elles darbs!!! Par tādu aldziņu... Dakteriem, māsiņām, ratiņu stūmējiem. Tieši tajā brīdī iedomājos par deputātu skaitu un algām. Nu kā deputāts var nopelnīt vairāk, teiksim, par 500€? Kāds ir viņa reālais pienesums valstij, lai maksātu vairāk? Jā, satversme nosaka, ka tiem ir jābūt, jo tāda ir valsts iekārta. Tur jau nav tikai deputātu algas, bet visas sistēmas lielās izmaksas - visādi palīgi, biroju telpas, uzpūsti kancelejas izdevumi, kompensācijas.

id

a vot kadi svoloci tie musu deputati, a vot bernus vedot uz skolu kas it ka ir obligata neko neapmaksa. vot cukas tadi, tiem tok kauna nav. vot i daudzi berni ta ari nabagiem paliek bez izglitibas jo vecakiem tadas naudas tok nava.

id

Interesanti, vai kopmpensācijas ir arī VID darbiniekiem un citiem ierēdņiem?

id

Kā jau te rakstīja, gatavie plikadīdas!

id

Aizbraukušajiem tautiešiem Īrijā vai Anglijā neviens neko nekompensē...

id

ka kāds no rukšiem vizinās ar titulbildē redzamo auto-BMW 3. sērijas huļiganku jeb e30...

id

SAEIMAS DEPUTĀTI IZLAUPA LATVIJAS VALSTI ! ...Tas gan briesmīgi ...brrrr.....

id

Budžeta "slaukšana" jau sen nav pārsteigums, tāpat kā līderus pārsvarā no Saskaņas ( RD pieredze), un ZZS (SM pieredze).
Interesantāka šķiet mistiskā "vidējā darba samaksa ( 860 eur 2018.gadā), no kuras rēķina atalgojumu mūsu "simts skaņākajām rīklēm" - vai tur ierēķināti 25 - 35% ēnu ekonomikas algu, vai nē, un tad nodarām pāri saviem priekštāvjiem?

id

Dažas teksta daļas ir vai būs mazliet paslēptas.